Стильна бежева сумка-тоут з екошкіри — ідеальний варіант на кожен день та трендовий аксесуар цього сезону. Універсальний міський дизайн легко поєднується з casual, базовими та літніми образами. Сумка чудово підійде для прогулянок, роботи, навчання та щоденних справ. Модель виконана з якісної екошкіри, має одне містке відділення, внутрішню кишеню для дрібниць та надійно закривається на блискавку. Невеликий декоративний елемент додає акценту та підкреслює сучасний casual-стиль.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 33 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Довжина ручок | 59 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴





