Ця сумка створена для тих, хто вибирає витонченість у кожному русі. М'яка екошкіра, вишукані лінії та благородний відтінок — бежевий — додасть твоєму образу легкості та впевненості. У ній ідеально поєднуються комфорт та стиль: продуманий простір усередині, зовнішня кишеня та акуратні ручки роблять її ідеальною супутницею на кожен день. Нехай кожна деталь говорить про твій смак. Сумка, яка підкреслить індивідуальність та створить настрій дня
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Саквояж |
| Форма | Напівкругла |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня без застібки, Відділення для телефону, 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Довжина ручок | 34 мм |
| Довжина плечового ременя | 124 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴







